HELICOBACTER pylori – co to je a co způsobuje?

Pro letošní podzim připravila nezisková organizace FINCLUB FOR LIFE, o.p,s. ve spolupráci s FINCLUBEM přednáškové turné tentokrát na téma Helicobacter pyliri . Opět je cílem rozšíření povědomí lidí o této problematice, co to je, co způsobuje, jak se dostane do organismu, jaké jsou možné následky, jak jim předcházet, jak se stravovat při této infekci a jak včas zabránit možným následkům. Nejdůležitější je včasná diagnostika – a proto přinášíme další z řady testů – podobně jako vloni test na skryté ( okultní ) krvácení - tentokrát test na přítomnost Helicobacteru pylori.

To, že je nutné o této problematice mluvit je zřejmé mimo jiné i proto, že infekce způsobená helicobacterem pylori může vést dokonce až k rakovině žaludku – což je druhá nejčastější příčina onkologických úmrtí.

Důležitá je především včasná diagnostika přítomnosti této bakterie, která pokud je zjištěna a léčena v počátečním stadiu, je vysoká šance na celkové vyléčení.Jak je podstatná samotná prevence, způsob stravování, výživy člověka – tuto myšlenku se snažíme propagovat již řadu let na našich přednáškách.

A o tom jak postupovat a stravovat se při infekci Helicobacterem pylori, eventuelně jak mu předcházet Vám nabízíme v letošní podzimní tématice.

O termínech přednášek na jednotlivých distribučních centrech se dovíte od Vašich poradců, vedoucích DC, na www.finclub.cz nebo www.finclubforlife.cz.

Každý, kdo se zúčastní naší přednášky obdrží jako bonus DÁREK – test na Helicobaktera pylori ZDARMA.

Test je určen pro domácí použití, je velmi jednoduchý a rychlý, testuje se vzorek stolice.

Firma Finclub nabízí tyto testy k zakoupení také na našich distribučních centrech. Cena pro člena Finclubu je 200,- Kč, pro zákazníka 250,- Kč.

Certifikát
Certifikát